4 Nisan 2013 Perşembe

Freshmaker ıslak mendilim

Delice severek sürekli kullandığım ıslak mendilim. Fulya kozmetikten. Freshmaker serisinden Melon Mango kokulu bu ıslak mendillere özellikle bayılırım. Bir çok meyva kokularını anımsatanları var. Ama benim için bu koku vazgeçilmez. Biri bitmemiş 5 tane de ilave alırım diye bilirim. Kokusu da uzun süreli kalır ve çok ferahlatıcı.

Siteseini inceledim :"Islak Temizlik Mendili alanında Türkiye'nin öncü firmasıFulya Kozmetik Islak Mendil İml. Ve Paz. Ltd. Şti.olarak bebek bakımı ve kişisel temizlik ürünleri üretiyoruz. Islak Temizlik Mendili alanında bebek bakımı ve kişisel temizlik ürünleri olarak Türkiye'nin ilk ve öncü markalarından olan "FreshMaker", "Nemdil", "FreshRuny" Fulya Kozmetik Islak Mendil İml. Ve Paz. Ltd. Şti.'nin tescilli markası olup yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında nihai tüketicisi ile buluşmaktadır.
"FreshMaker", "Nemdil", "FreshRuny" ıslak mendilleri ve havluları temizlik ve hijyen gerektiren yerlerde kullanıma uygun geniş bir yelpazeye sahiptir. Modern hayatta hijyenik temizliğin vazgeçilmez unsurları haline gelmiş markalarımız ıslak temizlik mendilleri ve havluları, her zaman her yerde tüm aile için kullanıma uygun ürünlerimizdir."

Bundan sonra da sürekli kullanmayı düşünüyorum.
Siz bu yazıyı okuyan counter şanslı kişiden birisiniz..